Vijesti
DA GA MORE NE ODNESE: Uklonjen plažni bar sa Ade


Kako je erozija na tom dijelu ostrva iz dana u dan sve veća, u Hotelsko-turističkom preduzeću Ulcinjska rivijera, odlučili su da sami uklone dio plažnog bara, koji je ostao, kako ga more ne bi odnijelo
Kako je erozija na tom dijelu ostrva iz dana u dan sve veća, u Hotelsko-turističkom preduzeću Ulcinjska rivijera, odlučili su da sami uklone dio plažnog bara, koji je ostao, kako ga more ne bi odnijelo.
”Uklonili smo plažni bar jer je voda potkopala temelje. Bili smo primorani da ga razmontiramo, kako zbog sigurnosti, tako i da bi mogli iskoristiti materijal za budući, novi plažni bar. Sigurno će narednu sezonu goste dočekati novi objekat, možda na nekoj drugoj lokaciji. Vidjećemo kakva će situacija biti tokom zime”, kazao je direktor HTP Ulcinjska rivijera Bojan Đakonović.
Prema njegovim riječima, na dijelu ostrva gdje se nalazio plažni bar erozija svakodnevno napreduje.
” Tu je situacija zaista loša”, zaključio je Đakonović za portal Ulcinj.


-
Svetosavska sektaprije 4 dana
Beskonačne zablude
-
Politikaprije 3 dana
NIŠTA MORAČANIN: Kad o polusvijetu govore oni koje je iznjedrila politika polusvijeta
-
Politikaprije 2 dana
Zenka: Crna Gora i njen multinacionalni sklad su napadnuti, Albanci će biti uz Crnogorce u ovim najtežim vremenima!
-
Svetosavska sektaprije 4 dana
NA METI SS I BIA: Kanalizacija ”srpskog sveta” bi da ućutka Aktuelno, jer su raskrinkali zlikovce iz SS i izdaju Amfilohijevog amaneta!
-
Svetosavska sektaprije 1 dan
SPAVAŠ LI MIRNO VELIBORE: Sve više pripadnika SPC ogorčeno, optužuju Džomića za izdaju Amfilohijevog amaneta!