Vijesti
GODINU PRED PENZIJU: Branko Vojičić dobio otkaz u Javnom servisu

Nekadašnji generalni direktor Radio Televizije Crne Gore Branko Vojičić dobio je otkaz u Javnom servisu – saznaje Portal Pobjeda.
Vojičić nam je potvrdio da je o otkazu jutros obaviješten preko arhive RTCG.
Ovo je treći put da Vojičić dobija otkaz sa Javnog servisa. Prvi put je dobio otkaz nakon AB revolucije, a drugi nakon što je nezakonito smijenjen sa mjesta generalnog direktora.
Vojičiću je do odlaska u penziju ostala još godina.
Portal Antena M piše da je Vojičiću nova uređivačka garnitura ponudila da bude reporter u Jutarnjem programu ili na portalu, a nakon što je on to odbio uručen mu je otkaz. Zvanično obrazloženje za otkaz Vojičiću tražili su i od menadžmenta RTCG-a, ali ga za sada nijesu dobili.
Iz ovog portala ističu da je iza Vojičića respektabilna novinarska karijera – bio je glavni urednik Monitora, prije AB revolucije u TV Titograd bio je urednik redakcije kulture, a posljednjih godina imao je zvanje komentatora. Poznat je i kao autor kultne knjige “Rat za mir” i tv serijala “Od referenduma do referenduma”.

-
Društvo4 days ago
OBRAZOVANJE ZAHTIJEVA KRITIČKO PROMIŠLJANJE, A NE DOGMU: Vjeronauci nije mjesto u školi
-
Politika4 days ago
Igra raskola
-
Ekonomija2 days ago
NOVI SVJETSKI SUKOB: Rat tarifa pogodio i pingvine
-
Svetosavska sekta28 mins ago
ZDRAVA EKONOMSKA LOGIKA: Podrška odnarođenim vlastima u Crnoj Gori i Srbiji donijela ogromne prihode tzv. SPC
-
Ekonomija1 day ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (1): Za ozbiljnog investitora potrebna ozbiljna država