Vijesti
Joković: Nijesmo zadovoljni Vladom, mi se za ovo nijesmo borili

Predsjednik i poslanik Socijalističke narodne partije (SNP), Vladimir Joković, kazao je “Vijestima” da ta stranka nije zadovoljna radom Vlade i da se “za ovo nije borila”.
Vlada se, prema njegovoj ocjeni, pokazala nedovoljno snažnom da riješi probleme koje joj je ostavila Demokratska partija socijalista (DPS).
”Imamo zastoj u pregovorima s EU, loše ocjene stanja u državi od američke administracije, svođenje stranih investicija na nulu, ispod 10 odsto najavljenih zakona je usvojeno i predloženo Skupštini… Vlada nije pokazala sposobnost da integriše one koji su je doveli na vlast, već se otuđila od parlamentarne većine i vodi politiku kao da je samostalna vlast koja je dobila legitimitet na izborima. Vjerujemo da je moguće naći rješenje u okviru parlamentarne većine za izbor nove vlade”, poručio je on.

-
Sport3 days ago
ODLASCI VRHUNSKIH SPORTISTA SVE VEĆI PROBLEM: Radi li se dovoljno na razvoju osjećaja pripadnosti Crnoj Gori?
-
Politika5 days ago
VRLINA PODANIŠTVA: Kad je neko rođen da služi
-
Politika3 days ago
Magični Spajke je ponovo na putu
-
Ekonomija2 days ago
CRNA GORA POD PRITISKOM: Dug raste, investicije stagniraju, Brisel traži rezove