Vijesti
U PODGORICI: Đukanović na Balkanskom integracionom forumu

Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović učestvovaće danas na Balkanskom integracionom forumu “Proširenje Evropske unije na Zapadni Balkan – kako pronaći put iz zastoja”, koji se održava u Podgorici
Đukanović će, kako je saopšteno iz njegovog kabineta, govoriti na panelu „Moć perspektive: Zašto je članstvo u EU i dalje važno na Zapadnom Balkanu“.
Na ovom panelu učestvuju i predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Željko Komšić, član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović i specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine i druga pitanja u regionu Zapadnog Balkana Miroslav Lajčak.
“Đukanović će imati radni ručak sa Lajčakom, a prirediće radnu večeru za Komšića i Džaferovića”, navodi se u saopštenju.
Balkanski integracioni forum organizuju Evropski pokret u Crnoj Gori i fondacija Friedrich-Ebert-Stiftung.

-
Politika2 days ago
Brijanje na suvo
-
Politika4 days ago
O Mandiću s Krnje Jele
-
Društvo21 hours ago
IZMJENE ZAKONA O DINASTIJI PETROVIĆ: Istorijsko-pravna igrarija PES-a
-
Politika5 days ago
Vučić na moskovskoj uzici i u sve većoj nemilosti zapada
-
Politika3 days ago
Beogradska agenda i kriminal upakovan u oblande patriotizma
-
KOLUMNE2 days ago
OSKAROV KLUB VAN KONTROLE: Crvena zvezda je mjesto i za sex skandale