Vijesti
VIJESTI: Igor i Vladimir Božović izručeni Crnoj Gori

Za Igorem Božovićem se tragalo od avgusta 2017. godine, dok je njegov sin Vladimir bježao istražiteljima od 12. septembra 2016. godine
Kotorani Igor Božović i njegov sin Vladimir Božović koji su u aprilu uhapšeni u Portugalu po potjernici NCB Intertpol Podgorica, izručeni su danas Crnoj Gori.
To je Televiziji Vijesti potvrđeno iz više izvora.
Za navodnim pripadnicima kavačkog klana policija je, podsjetimo, tragala godinama.
Za Igorem Božovićem se tragalo od avgusta 2017. godine, dok je njegov sin Vladimir bježao istražiteljima od 12. septembra 2016. godine.
Otac i sin Božović uhapšeni su u gradu Redondo, a policija je kod njih pronašla pištolj i falsifikovana dokumenta Bugarske i Hrvatske, sa drugim identitetima.

-
Svetosavska sekta2 days ago
POŠTOVANJE ZAKONA DA KRENE OD SPC: Kontejner na Rumiji i nelegalna krstionica prst u oko državi i vladavini prava
-
Politika4 days ago
VUČIĆ SVJESTAN DA JE IZGUBIO MOĆ: Šta dalje uraditi da bi se Srbija i region konačno oslobodili?
-
Politika3 days ago
CILJ ZAUSTAVITI EVROPSKI PUT: Spajić i Milatović zatežu odnose sa Hrvatskom da bi se dokazali Mandiću
-
Politika5 days ago
Nema mjesta
-
Politika14 hours ago
Nepopravljivo