Društvo
VLADA KRIJE SPISAK: Premijer, kojem ne treba zaštita, poveo sa sobom 11 pripadnika obezbjeđenja?
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić poveo je sa sobom u Tokio 11 pripadnika obezbjeđenja, nezvanično saznaje Borba.
Iz Vlade Crne Gore nismo dobili odgovor na pitanje koliko je osoba sa premijerom otputovalo za glavni grad Japana i koliko će boravak državne delegacije u Japanu koštati državu, odnosno njene građane.
Toliko o transparentnosti Vlade koju je premijer najavljivao prije stupanja na njeno čelo.
Državna delegacija u Tokiju ispade brojnija od sportista koji brane boje Crne Gore na Olimpijskim igrama, što i nije za pohvalu Vladi koja se hvali uštedama “na svakom koraku”.
Premijer Krivokapić je nekada saopštavao da mu obezbjeđenje uopšte nije potrebno, jer je on narodni premijer kojem nije potrebna zaštita. Da li premijer u glavnom gradu Japana strahuje za svoju bezbjednost pa je na njegovoj zaštiti u Tokiju angažovano 11 članova obezbjeđenja?
Očito je intezivno druženje sa predsjednikom Milom Đukanovićem ostavilo traga na Krivokapića, čim je procijenio da mu boravak na Olimpijskim igrama iziskuje angažman tolikog broja zaštitara, a sve o trošku države i njenih građana.
-
Svetosavska sekta2 days agoCrna Gora nikad neće biti potpuno nezavisna dok je pod okupacijom crkve Srbije
-
Svetosavska sekta2 days agoU NEMILOSTI BEOGRADSKE CENTRALE: Da li Joanikije ima izlaznu strategiju?
-
Politika4 days agoDržavnik bez koga ne bi bilo 21. maja
-
Politika1 day agoE Viva…
-
Društvo4 days agoDok je Sunca i dok je Grahovca