Crna Hronika
ZBOG JAVNIH PRIJETNJI: Nataliji Nilević određeno tužilačko zadržavanje
Podgoričanki Nataliji Nilević (27), koja je juče uhapšena zbog prijetnji upućenih Crnogorcima i Albancima je danas nakon saslušanja nadležni tužilac odredio zadržavanje do 72 sata.
Ona je uhapšena po nalogu državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu, koji je djelo kvalifikovao kao krivično djelo izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje.
Zbog osnovane sumnje da je Natalija Nilević izvršila krivično djelo izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje, po nalogu Višeg državnog tužilaštva u Podgorici, je uhapšena i uz krivičnu prijavu privedena u tužilaštvo, radi saslušanja u svojstvu osumnjičenog.
Podsjetimo, policija je reagovala nakon što je CdM objavio snimak u kom Nilević prijeti “milogorcima” i “šiptarima”.
-
Politika4 days agoFRUSTRACIJE CRNOM GOROM RAZOTKRILE VUČIĆA: Posrnuli autokrata više nema prostora za foliranje
-
Politika2 days agoVUČIĆ OSJETIO IZDAJU: BIA preko posrednika poslala jasnu poruku Mandiću
-
Ekonomija5 days agoTENDERI, MOĆ I JAVNI RADOVI: Od garaže 1450, do stare zgrade Vlade
-
Politika3 days agoBotun, posljednja linija odbrane od EU
-
Svijet5 days agoTeorije zavjere, društvene mreže i – Tramp
-
Politika3 days agoNemoj više da nas braniš, molim te…
-
Ekonomija22 hours agoSKIJALIŠTE KOLAŠIN NI KRAJEM 2025. NEMA GARAŽU: Tenderi, pomjereni rokovi i sumnjivi milioni razotkrili BEMAX-mehanizam korišćenja države kao paravana