Politika
DUŠKO MARKOVIĆ: Pomirenje se ne gradi na tekovinama otete države
Pomirenje ne gradi na tekovinama otete države, otete crkve, detronizovane dinastije – već na priznavanju jednog svojevrsnog političkog zločina prema nezavisnoj državi Crnoj Gori, poručio je zamjenik predsjednika DPS-a Duško Marković.
(2/2)
Podsjećam da se pomirenje ne gradi na tekovinama otete države, otete crkve, detronizovane dinastije – već na priznavanju jednog svojevrsnog političkog zločina prema nezavisnoj državi Crnoj Gori. pic.twitter.com/ZjNg3R59dr— Duško Marković (@DuskoMarkovicCG) December 23, 2020
“Podsjećam da se pomirenje ne gradi na tekovinama otete države, otete crkve, detronizovane dinastije – već na priznavanju jednog svojevrsnog političkog zločina prema nezavisnoj državi Crnoj Gori”, napisao je Marković na twitteru.
On je to napisao na Tviteru, kao komentar na konstataciju GP URA “da Crnoj Gori treba pomirenje”, nakon podrške izmjenama Zakona o slobodi vjeroispovijesti.
-
Politika5 days agoSpala knjiga na dva „ćacija“
-
Svetosavska sekta3 days agoUlazak u EU ne znači ništa ukoliko crkva Srbije nastavi da djeluje u Crnoj Gori
-
KOLUMNE2 days agoGrađanština kao tihi ubica Crne Gore
-
Društvo3 days agoMIT PROTIV DRŽAVE: Crna Gora nije na meti zato što je slaba, već zato što je opstala
-
Politika12 hours agoPod budnim okom Rusije