Vijesti
ZBOG TUŽILAČKOG SAVJETA: DF spreman da se privremeno vrati u Skupštinu
Demokratski front DF je, kao što su ranije najavili, spreman da se privremeno vrati u Skupštinu i do 31. jula glasa za članove Tužilačkog savjeta, kazao je jedan od lidera Milan Knežević.
– Borba protiv korupcije i organizovanog kriminala je imperativ – istakao je on na Tviteru.
Demokratski front počeo je bojkot plenuma Skupštine nakon smjene bivšeg ministra pravde Vladimira Leposavića i usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici.
ДФ је, као што смо раније најавили, спреман да се привремено врати у Скупштину и до 31. јула гласа за чланове Тужилачког савјета.
Борба против корупције и организованог криминала је императив.— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) July 27, 2021
-
Politika5 days ago‘Oće ga ka’ kucka štap
-
Društvo4 days agoZID ĆUTANJA U SLUČAJU MAAG: Policijsko zataškavanje u praksi?
-
Politika2 days agoSAMOIZOLACIJA Vučić u nemilosti SAD, Rusije i EU, urušio svoju ionako očajnu poziciju
-
Društvo3 days agoDOK SE TRAGEDIJA RELATIVIZUJE, NAJUTVRĐENIJA ŽIČARA U DRŽAVI STOJI: Selektivna bezbjednost kao državna politika
-
Ekonomija2 days agoPRIČA O GARAŽI U KOLAŠINU: Sedam miliona odbačeno, dvanaest potrošeno
-
Politika19 hours agoOd srpske crkvene vedete do protraćene vegete