Košarka
EUROKUP: Mornar na korak od Top 16 faze
Košarkaši Mornara ostvarili su važnu pobjedu protiv Metropolitansa.
U prvoj četvrtini Barani su ubacili čak 32 poena i napravili prednos od 12 poena koju su rutinski sačuvali do kraja meča.
Bez obzira što je druga čevrtina pripala gostima, Mornar je znalački kontrolisao utakmicu. Na poluvrijeme Mornar je vodio 49:44.
U trećoj četvrtini Pavićevićeva ekipa nošena Pulenom, koji je bio i najefikasniji igrač na meču, igrala je dobro i povećala prednost.
U posljednji period Mornar je ušao sa 10 poena prednosti 73:63. Domaći su pojačali ritam što gosti nijesu uspjeli da isprate, pa je na dva minuta do kraja domaći tim imao prednost 88:69.
Mornar je upisao četvrtu pobjedu u grupi rezultatom 89:78.
Trener Mornara Pavićević bio je zadovoljan nakon meča.
“Čestitam mojim igračima zaslužili su ovu pobjedu. Jako sam zadovoljan jer smo prikazai dobru igru i borili se za svaku loptu”, rekao je Pavićević.
Naredni meč u Eurokupu, Mornar igra protiv Budućnosti u Podgorici.
-
Svetosavska sekta4 days agoJakovljev ljubimac Risto
-
Politika1 day agoMandić promoviše otvorenu diktaturu
-
Politika3 days agoU društvu duha Montenegro airlinesa na ramenu…
-
Politika2 days agoAUTOKRATA U MEĐUNARODNOJ NEMILOSTI: Svijetlo na kraju tunela se pretvorilo u još dublji politički mrak
-
Svetosavska sekta5 hours agoIZDAJA OSLOBODILACA: Ordenje i spomenici da nadomjeste iznevjereni amanet