Sport
POK: Sjutra pojedinačno prvenstvo Crne Gore u stonom tenisu
Pojedinačno prvenstvo Crne Gore u stonom tenisu za osobe sa invaliditetom biće održano sjutra u univerzitetskom Sportsko kulturnom centru, u Podgorici, saopšteno je iz Paraolimpijskog komiteta (POK).
Nastupiće takmičari u muškoj i ženskoj konkurenciji u kategorijama od 1 do 5 (igrači koji igraju iz invalidskih kolica) i od 6 do 10 (osobe sa tjelesnim invaliditetom koje igraju u stojećem stavu).
Organizator prvenstva je Stonoteniski klub OSI Luča, a biće održano pod pokroviteljstvom Paraolimpijskog komiteta i Uprave za sport i mlade.
Početak šampionata zakazan je za deset sati.
To takmičenje biće generalna proba Slobodanki Gurešić za kvalifikacioni turnir u Laškom, za plasman na Olimpijske igre u Tokiju.
Na turniru će nastupiti i Luka Bakić, dok je olimpijsku vizu, na osnovu plasmana na Svjetskoj rang listi, ranije izborio Filip Radović.
-
Politika3 days agoDemokrate kao elementarna nepogoda
-
Politika3 days agoU društvu bruke, farse i svinjarije
-
Svetosavska sekta4 days agoSVETOSAVSKA INKVIZICIJA: Vučićevi isljednici koji siju strah u SPC
-
Politika4 days agoPODGORICA IZMEĐU NESPOSOBNOSTI I PARTIJSKIH SVAĐA: Vlast koja nije u stanju da sačuva ni ono što je grad već imao
-
Svetosavska sekta7 hours agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Politika1 day agoODSTUPANJE OD DOBRE PRAKSE SARADNJE SA EU: Da li Crna Gora postaje država bez vladavine prava?