Region
PREDSJEDNIK VUČIĆ: Stigao regeneron – novi lijek protiv korone
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u Srbiju stigao i drugi lijek protiv COVID-19 regeneron i da je već ušao u protokol za liječenje pacijenata.
Vučić je, uoči polaganja kamena temeljca za novu kovid bolnicu u Novom Sadu rekao da je u Srbiju stiglo 20.000 tableta Regenerona, koji će se koristiti za liječenje kovida pored lijeka Bamlanivimab, koji je već u upotrebi.
Predsjednik je istakao da će nova kovid bolnica značajno povećati kapacitete za kovid pacijente i poručio da bi želio da se to završi na vrijeme.
„Gledajte da to završite na vreme, na ponos svih nas i da imamo više kapciteta za lečenje“, poručio je Vučić radnicima. Oni su mu rekli da istovremeno obavljaju i spoljane i unutrašnje radove na izgradnji nove bolnice, kao i da imaju na raspolaganju oko 600 do 700 ljudi.
-
Politika5 days agoBrijanje na suvo
-
Društvo4 days agoIZMJENE ZAKONA O DINASTIJI PETROVIĆ: Istorijsko-pravna igrarija PES-a
-
Svetosavska sekta3 days agoJakovljev ljubimac Risto
-
Politika2 days agoU društvu duha Montenegro airlinesa na ramenu…
-
KOLUMNE5 days agoOSKAROV KLUB VAN KONTROLE: Crvena zvezda je mjesto i za sex skandale
-
Politika13 hours agoAUTOKRATA U MEĐUNARODNOJ NEMILOSTI: Svijetlo na kraju tunela se pretvorilo u još dublji politički mrak