Politika
ZBCG: Neće podržati Sekulovićev prijedlog za direktora UP
Koalicija “Za budućnost Crne Gore” (ZBCG) neće podržati prijedlog ministra unutrašnjih poslova Sergeja Sekulovića u vezi sa izborom direktora Uprave policije.
U saopštenju koalicije ZBCG navodi se da ne pristaju na to “da pripadnici režima Mila Đukanovića, pod jeftinim izgovorima i protivzakonitim radnjama, eliminišu jedine ozbiljne i odgovorne kandidate”.
“Naši birači nijesu glasali za koaliciju ZBCG da bi ova Vlada postavljala na ključna mjesta u policiji kadrove povezane sa DPS-om, Duškom Markovićem i Veselinom Veljovićem”, poručili su iz koalicije.
Oni su pozvali premijera Zdravka Krivokapića da poništi konkurs i omogući da pravi čovjek, “onaj koji nema nikakve dugove i obaveze prema bivšem režimu”, dođe za direktora Uprave policije.
“Tako je bolje i ispravnije postupiti nego policiju ponovo predati u ruke Milu Đukanoviću i Demokratskoj partiji socijalista (DPS), kao što je to nedavno učinjeno sa izborom vršioca dužnosti”, zaključuje se u saopštenju.
-
Politika3 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika2 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Politika5 days agoNema priče sa folirantima
-
Politika3 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Ekonomija5 days agoSPLENDID KAO NOVI „BEOGRAD NA VODI“: Regionalni investicioni krugovi, stare veze i pitanja koja niko ne postavlja
-
Politika1 day agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu
-
Društvo11 mins agoLjubav koja pamti srpski teror