Crna Hronika
MLADIĆ STABILNO NAKON RANJAVANJA: Policija traga za počiniocima
Zdravstveno stanje Nikšićanina Mirka Kontića (27) koji je sinoć izboden nožem u tom gradu, je stabilno, kazali su iz Opšte bolnice Nikšić. Policija i dalje traga za počiniocima.
Mirko Kontić je tri puta uboden nožem u leđa i odmah nakon ranjavanja je zbrinut u nikšićku bolnicu gdje je operisan i hospitalizovan.
Društvenim mrežama sinoć su se širile informacije da je Kontić ranjen jer je bio ogrnut crnogorskom zastavom, međutim iz policije kažu da raspolažu informacijama da se ne radi o incidentu na nacionaonalnoj ili političkoj osnovi.
Policija raspolaže i saznanjima o mogućim izvršiocima ovog krivičnog djela ali u cilju istrage ne želi da otkrije detalje.
“Rad na rasvjetljavanju slučaja je u toku i obaviješten je tužilac”, kazali su nezvanično iz policije.
Sinoć su se ispred bolnice u Nikšiću okupili građani u znak podrške ranjenom Kontiću.
Iz NVO Crnogorski obraz sinoć su saopštili da je ranjen časni Crnogorac Mirko Kontić.
“Sramno ranjavanje Mirka Kontića je ranjavanje svakog časnog Nikšićanina”, saopštili su iz te NVO.
Kako se približava dan lokalnih izbora u Nikšiću, koji su zakazani za 14. mart, tenzije u gradu pod Trebjesom rastu iz dana u dan. Juče je izbio incident i kada su kamenicama gađani učensnici vožnje kroz grad koju je organizovao Patriotsko komitski savez.

-
Politika13 hours ago
“Srpski svet” zatvara krug
-
Sport5 days ago
SLAVE DRAŽU I PAVLA KOJE SU UBILI NJIHOVI OSNIVAČI: Crvena zvezda, najtvrđe leglo OZNE i komunista (2)
-
Politika3 days ago
Pokušaj Vučića da instalira svoju marionetu na mjesto Dodika, razotkriva njegovu političku nemoć
-
Politika3 days ago
Političko ludilo spržene zemlje
-
Svetosavska sekta2 days ago
Kako je Pajsije prizvao kišu