Vijesti
PREGOVORI SA POLICIJOM U TOKU: Barikada neće pasti

Policijski kordon nalazi se na nekih 50-ak metara od barikade koju su građani juče postavili kako bi spriječili sveštenstvo SPC da prođe ka Cetinju.
Izdaju naređenje da se okupljeni raziđu, a u suprotnom će upotrijebiti sredstva prinude. Ponavljaju da im nije cilj da to urade.
Neki od građana razgovaraju sa policijom, koja je nekih 50-ak metara udaljena od barikade, i mole ih da vode računa i da razum prevlada.
Podsjećamo, građani protestuju zbog najavljenog ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog u Cetinjskom manastiru.

-
Politika8 hours ago
BEČIĆ NEPOŽELJAN U EVROPI: Vučićev prežaljeni resurs više ne treba nikome
-
Društvo4 days ago
Crnogorska kultura u centrifugi ličnih interesa i zajedničkog cilja – gašenje identitetskog koda
-
Fudbal3 days ago
KRATKOOSTANIĆ OSTAO SAMO 54 DANA: Dio plana Demokrata i NSD da se klub destabilizuje, a titula pokloni Kovačeviću
-
Svetosavska sekta1 day ago
NEZNANJE ILI PROMOCIJA ČETNIŠTVA: Tužiteljka se poziva na Temeljni ugovor koji nema ni snagu podzakonskog akta
-
Politika2 days ago
Kad si poltron, nema preko…