Vijesti
NUHODŽIĆ: Izolovan slučaj ne može kod pripadnika manjina narušiti poštovanje prema gradu heroja

Poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Mevludin Nuhodžić osudio jepostupak pojedinca na Cetinju koji je uputio uvrede vicepremijeru Dritanu Abazoviću i pozdravio brzu i odlučnu reakciju građanske Crne Gore.
On je istakao da je Cetinje slobodarski i gospodski grad koji je uvijek njegovao ljubav i podršku prema manjinskim narodima.
– Izolovani i usamljeni slučaj jednog pojedinca kod pripadnika manjina i u Crnoj Gori i u crnogorskoj dijaspori neće i ne može narušiti poštovanje koje postoji prema herojskom gradu – naglasio je Nuhodžić.
Poručuje da primitivizam i agresivnost ne mogu biti izbor.
– Umjesto toga, afirmišimo demokratsku participaciju svih koja podrazumijeva uvažavanje različitih političkih uvjerenja, slobodu govora i slobodu izražavanja koja može da nosi i oštru kritičku notu ali nikada da potcjenjuje i vrijeđa političkog neistomišljenika. Sve majke su za poštovanje bez obzira na naše razlike po osnovu vjere, nacionalnosti i drugih uvjerenja – zaključio je Nuhodžić.

-
Svetosavska sekta2 days ago
ZDRAVA EKONOMSKA LOGIKA: Podrška odnarođenim vlastima u Crnoj Gori i Srbiji donijela ogromne prihode tzv. SPC
-
Ekonomija4 days ago
NOVI SVJETSKI SUKOB: Rat tarifa pogodio i pingvine
-
Ekonomija3 days ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (1): Za ozbiljnog investitora potrebna ozbiljna država
-
Svetosavska sekta1 day ago
AMFILOHIJE: Vučić i njegovi crnogorski „Ćaciji“ moraće da odgovaraju pred bogom i narodom za višestruku izdaju!
-
Ekonomija9 hours ago
SLUČAJ VELIKE PLAŽE (2): Hoće li sumnje u korupciju vlasti otjerati Alabara?