Vijesti
ABAZOVIĆ: Unaprijediti Crnu Goru kao avio destinaciju

Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović organizovao je danas sastanak na temu unapređenja Crne Gore kao avio destinacijem – saopšteno je iz Vlade.
Na sastanku su, kako je navedeno, razmatrane mogućnosti koje se tiču interesovanja stranih investitora za našu državu, konstatujući da je zajednički cilj raditi na poboljšanju ukupne infrastrukure i boljem pristupu našoj državi kroz avio saobraćaj.
– Govoreći o protekloj turističkoj sezoni kao veoma uspješnoj, sagovornici su istakli zadovoljstvo urađenim kroz kratak vremenski okvir, saglasivši se da su pripreme za narednu turističku sezonu već počele – kazali su iz Vlade.
Sastanku su, kako je precizirano, prisustvovali državni sekretar u Ministarstvu kapitalnih investicija Zoran Radunović, državni sekretar u Ministarstvu finansijaBranko Krvavac, izvršni direktor Air Montenegro Predrag Todorović, izvršni direktor Aerodromi Crne Gore Goran Jandreoski, zamjenik izvršnog direktora Aerodromi Crne Gore mr Petar Radulović.

-
Svetosavska sekta2 days ago
ZDRAVA EKONOMSKA LOGIKA: Podrška odnarođenim vlastima u Crnoj Gori i Srbiji donijela ogromne prihode tzv. SPC
-
Ekonomija4 days ago
NOVI SVJETSKI SUKOB: Rat tarifa pogodio i pingvine
-
Ekonomija3 days ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (1): Za ozbiljnog investitora potrebna ozbiljna država
-
Svetosavska sekta23 hours ago
AMFILOHIJE: Vučić i njegovi crnogorski „Ćaciji“ moraće da odgovaraju pred bogom i narodom za višestruku izdaju!