Vijesti
TRAŽE ISTRAGU: U Baru protest zbog smrti porodilje
Zbog smrti porodilje A.Š.H. za danas u podne je najavljen protest ispred Opšte bolnice Bar, javlja Portal Bar. Kako je najavljeno na društvenim mrežama, građani najavljuju podnošenje zahtjeva kako bi se istražile okolnosti smrti Baranke, koja je preminula dva dana nakon porođaja
“Smrt mlade, zdrave majke nas je sve ostavila nijeme, ali upravo zbog takve tragedije ne smijemo više da ćutimo”, navodi se u najavi, prenosi barski portal.
Porodilja je preminula u srijedu u Kliničkom centru Crne Gore, dva dana nakon što se porodila u Opštoj bolnici Bar.
Direktorica KCCG dr Ljiljana Radulović kazala na konferenciji za medije da smrt porodilje nema nikakve veze sa infekcijom kovidom-19.
“Ona je operisana u OB Bar, životno ugrožena je transportovana ka KCCG, urađeno je sve da ostane živa, međutim, terapija nije dala očekivani odgovor i ona je nažalost preminula”, navela je Radulović i dodala da detalje ne može da iznosi zbog zaštite privatnosti.
-
Politika5 days agoĐeljošajev „albanski model“ ugroženog srBstva
-
Svetosavska sekta4 days agoCrkva Srbije debelo naplatila „oslobodiocima“ to što ih je dovela na vlast
-
Politika3 days agoSrce u Srbiji, zadnjica u Crnoj Gori
-
Društvo4 days agoZašto bi povratak školskog broda “Jadran” Hrvatskoj bio povratak Crne Gore sebi
-
Politika15 hours agoJEDAN KRITIČAR MANJE: Da li je Kusta ostao bez kanala zbog Vučića?