Vijesti
Zirojević: Srbija slobodno neka zadrži Krivokapića, ovamo nam ne treba ništa
Ispunila mu se želja, doživio je da kao premijer ode u posjetu Srbiji. Do sad je išao samoinicijativno, pravio skandale, lobirao za mitropolita i konačno je, nakon skoro godinu dana, stigao poziv koji se ne odbija. Idealno za završetak mandata, saopštio je portparol SD-a Nikola Zirojević komentarišući najave iz Vlade da će Zdravko Krivokapić otputovati u prvu zvaničnu posjetu Srbiji.
– Predlažem protokolu Vlade Srbije da, umjesto himne Crne Gore koja nikakve veze sa izabranim gostom nema, za premijera upriliče refren pjesme Dina Merlina: “Jedan dan, jedan dan, samo jedan dan, bože daj nam još jedan dan” koja najbolje opisuje stanje u njegovoj Vladi – saopštio je Zirojević.
On je pozvao rukovodstvo Srbije da Krivokapića “slobodno zadrže” te ocijenio da “nam ovamo ništa ne treba”, budući da, kako je naveo broji posljednje dane na mjestu premijera.
– A tamo bi mogao da bude paroh u nekom selu i da živi život iz snova, bolje se snalazi nego na državničkim funkcijama – poručuje Zirojević.
-
Politika5 days agoĐeljošajev „albanski model“ ugroženog srBstva
-
Svetosavska sekta4 days agoCrkva Srbije debelo naplatila „oslobodiocima“ to što ih je dovela na vlast
-
Politika3 days agoSrce u Srbiji, zadnjica u Crnoj Gori
-
Društvo4 days agoZašto bi povratak školskog broda “Jadran” Hrvatskoj bio povratak Crne Gore sebi
-
Politika15 hours agoJEDAN KRITIČAR MANJE: Da li je Kusta ostao bez kanala zbog Vučića?