COVID-19
COVID-19: Vakcinisani u inostranstvu mogu na revakcinu u lokalne domove zdravlja
Ministarstvo zdravlja Crne Gore poziva sve državljane Crne Gore koji su primili prvu vakcinu protiv COVID-19 infekcije u inostranstvu da se jave domovima zdravlja u mjestima prebivališta da bi im se omogućila vakcinacija i drugom dozom, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje.
“U isto vrijeme, pozivaju se svi koji su kompletno vakcinisani (obje doze) van Crne Gore, da se sa potvrdom jave svojim izabranim ljekarima ili da dođu na najbliži vakcinalni punkt, kako bi se podaci o vakcinalnom statusu unijeli u imunizacioni registar”, ističu u saopštenju.
Kako je navedeno, tom prilikom biće im izdata potvrda o urednoj vakcinaciji koju će koristiti prilikom putovanja zajedno sa ostalim crnogorskim dokumentima.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika8 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi