COVID-19
MILANO: Jedan četvorogodišnjak bio je pozitivan na koronu još 21. novembra 2019.
Italijanska Republika objavila je danas da je jedan dječak od četiri godine obolio još 2. novembra prošle godine od virusa Sars-Cov2. Doveden je u hitnu pomoć sa respiratornim problemima, a 5. decembra mu je urađen test na male boginje. Taj je uzorak ponovo analiziran od strane naučnika sa milanskog univerziteta i ustanovljen je pozitivan na COVID 19. Dječak je ozdravio ali je uzorak sačuvan na temperaturi od -80 Celzijusa.
Postoje trdnje da je koronavirus bio prisutan u Italiji još u septembru prošle godine.
(la Repubblica, prevod Luča))
-
Politika3 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Ekonomija5 days agoPREDIZBORNI PODSJETNIK ZA GRAĐANE: Šta je sve obećao Milojko Spajić – od kanadera do letećih autoputeva
-
Politika5 days agoKo bi čo’ek?
-
Politika22 hours agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Sport2 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Svijet2 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…