COVID-19
OB BERANE: Sedam pacijenata na neinvazivnoj ventilaciji
U beranskoj Opštoj bolnici liječi se 34 pacijenata pozitivna na virus COVID-19, a od tog broja njih sedmoro ima tešku kliničku sliku.
Iz ove zdravstvene ustanove ističu da se svih sedam pacijenata nalaze na neinvanzivnoj ventilaciji.
U odnosu na jučerašnji dan broj kovid pacijenata je povećan za pet, a broj kritičnih pacijenata je isti.
U Crnoj Gori prema podacima Institita za javno zdravlje tokom jučerašnjeg dana od posljedica koronavirusa preminule su tri osobe, a potvrđena su 435 nova slučaja infekcije.
-
Politika2 days agoPatriote i „patriote“
-
Svetosavska sekta5 days agoVrijeme je za rješavanje statusa Pravoslavne crkve u Crnoj Gori
-
Politika3 days agoMILATOVIĆ ČVRSTO UZ VUČIĆEVU AGENDU: Da li se Podgoricom upravlja iz Beograda?
-
Politika17 hours agoEvropa u Tivtu, Vučić u paralelnoj stvarnosti
-
Politika4 days agoManekeni „kosovskog zaveta“ i srbovanje uprazno
-
Društvo3 days agoASFALT ZA KAMERE, SANACIJE ZA GRAĐANE: Od Mateševa do Žarskog, da li BEMAX gradi puteve ili privremene kulise?