COVID-19
OD POSLJEDICA KOVIDA: Preminulo pet korisnika Doma starih Bijelo Polje

Pet korisnika Doma starih u Bijelom Polju preminulo je od posljedica koronavirua, saopšteno je danas iz Instituta za javno zdravlje.
“Infekcija novim koronavirusom je laboratorijski potvrđena kod 53 korisnika i 20 zaposlenih Doma za stare u Bijelom Polju. U Opštoj bolnici Bijelo Polje je trenutno hospitalizovano 11 korisnika. Nažalost, od 26. januara je od posljedica infekcije novim koronavirisom preminulo pet korisnika doma”, ističu u IJZ.
Zajedno sa higijensko-epidemiološkom službom Doma zdravlja Bijelo Polje, a u cilju suzbijanja epidemije koronavirusa u Domu za stare u Bijelom Polju, Institut za javno zdravlje će nastaviti da pruža svu neophodnu podršku i pomoć iz domena našeg rada i zakonskih nadležnosti.

-
Društvo3 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Svetosavska sekta4 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Ekonomija3 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika1 day ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević
-
Politika40 mins ago
Da li će Mandićev i Kneževićev „ćacizam“ ugroziti crnogorsku vlast?