Društvo
NIKŠIĆ: Suspenzije u CB Nikšić zbog “curenja” dosijea Rada Miloševića?

Osnovno državno tužilaštvo, kako je potvrđeno portalu Onogošt, vodi izviđaj povodom “curenja” fotografija iz, kako se moglo zaključiti na osnovu fotodokumentacije koja se našla na društvenim mrežama, maloljetničkog dosijea aktuelnog državnog sekretara u Ministarstvu unutrašnjih poslova, Rada Miloševića.
Portal Onogošt saznaje da je nekoliko službenika CB Nikšić zbog tog “propusta” suspendovano, a iz nikšićkog tužilaštva navode da je saslušano nekoliko policijskih službenika povodom čitavog slučaja.
“Prikupljena su obavještenja od više lica – policijskih službenika i preduzete određene druge mjere i radnje. Nakon kompletiranja spisa biće donijeta odluka u predmetu”, stoji u odgovoru portalu Onogošt, a koji potpisuje portparol ODT-a Stevo Šekarić.
Pravnici sa kojima smo razgovarali ističu da treba biti oprezan kada su u pitanju fotografije zbog moguće fotomontaže, ali i da odgvorni mogu krivično odgovarati ukoliko se potvrdi vjerodostojnost dokumentacije.
Redakcija nikšićkog portala je prošlog petka je poslala i pitanja Upravi policije ovim povodom, ali do danas nijesmo dobili odgovor.

-
Svetosavska sekta1 day ago
ZDRAVA EKONOMSKA LOGIKA: Podrška odnarođenim vlastima u Crnoj Gori i Srbiji donijela ogromne prihode tzv. SPC
-
Ekonomija4 days ago
NOVI SVJETSKI SUKOB: Rat tarifa pogodio i pingvine
-
Ekonomija2 days ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (1): Za ozbiljnog investitora potrebna ozbiljna država
-
Svetosavska sekta13 hours ago
AMFILOHIJE: Vučić i njegovi crnogorski „Ćaciji“ moraće da odgovaraju pred bogom i narodom za višestruku izdaju!