Vijesti
Spajić: Pojedincima najveći problem što su nacionalističke tenzije splasnule

“Hajde da omogućimo građanima Crne Gore da imaju veće plate, a uskoro i penzije, i da žive bolje”
Pojedincima u Crnoj Gori je zapravo najveći problem to što su nacionalističke tenzije splasnule, kazao je ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić.
On je na Tviteru naveo da je siguran da će vrlo brzo i oni uvidjeti da od njihove 30-ogodišnje retorike građani imaju samo štetu.
Pojedincima je zapravo najveći problem to što su nacionalističke tenzije splasnule. Siguran sam da će vrlo brzo i oni uvidjeti da od njihove 30-ogodišnje retorike građani imaju samo štetu. Hajde da omogućimo građanima ?? da imaju veće plate a uskoro i penzije i da žive bolje! pic.twitter.com/c5GbJrQCTd
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) December 26, 2021
“Hajde da omogućimo građanima Crne Gore da imaju veće plate, a uskoro i penzije, i da žive bolje”, napisao je Spajić na Tviteru.

-
Sport3 days ago
ODLASCI VRHUNSKIH SPORTISTA SVE VEĆI PROBLEM: Radi li se dovoljno na razvoju osjećaja pripadnosti Crnoj Gori?
-
Društvo1 day ago
Paradoks Trinaestojulske nagrade: Fašistička četnička ideologija i državno priznanje
-
Politika3 days ago
Magični Spajke je ponovo na putu
-
Ekonomija2 days ago
CRNA GORA POD PRITISKOM: Dug raste, investicije stagniraju, Brisel traži rezove
-
Politika5 hours ago
Ćutanje na četnizaciju Crne Gore imaće teške posljedice po PES i BS