Magazin
ISPAO SA EURA, ALI SREĆAN: Ronaldo sa Georginom uživa na luksuznoj jahti
Kristijano Ronaldo je nakon ispadanja sa Evropskog prvenstva odlučio da se opusti sa porodicom.
Posljednjih godina najčešće odmore provode na jahti, pa se i ovog puta odlučio na morsku plovidbu. Sa njim su na luksuznoj jahti od oko šest miliona eura bili Georgina Rodrigez i djeca.
Kako se navodi ova ljepotica među jahtama ima čak pet luksuznih kabina i šest modernih kupatila. Svaki detalj jahte je pažljivo projektovan, a jahta ima oko 1.900 konjskih snaga.
Teška je 93 tone, a u njoj se nalaze i moderna kuhinja, raskošna trpezarije, te dvije dodatne prostorije za zabavu.
Ovu jahtu je Ronaldo kupio prošle godine, nakon što je više puta iznajmiljivao brodove ovakvog tipa. Iznajmljivanje ovakve jahte košta dnevno 12.000 eura.
-
KOLUMNE5 days agoGrađanština kao tihi ubica Crne Gore
-
Politika4 days agoPod budnim okom Rusije
-
Politika3 days agoEvropska agenda aktuelne vlasti – poltronstvo na prvom mjestu
-
Ekonomija20 hours agoPREDIZBORNI PODSJETNIK ZA GRAĐANE: Šta je sve obećao Milojko Spajić – od kanadera do letećih autoputeva
-
Politika20 hours agoKo bi čo’ek?