Politika
BULATOVIĆ: Krivokapić više nema našu podršku

Veliki je antagonizam između predsjednika Vlade Zdravka Krivokapića i Demokratskog fronta, kazao je poslanik DF-a Predrag Bulatović.
DF je jasno saopštio da premijer nema više podršku tog saveza, saopštio je Bulatović danas u Skupštini, tokom rasprave o Zakonu o unutrašnjim poslovima.
“To nije samo zbog ovog skandala koji se desio u Beogradu povodom Temeljnog ugovora, već zbog niza stvari. Premijer je saopštio u više navrata da je njegova dobra volja što dolazi u Skupštinu i odgovara na pitanja, što znači da za njega Poslovnik Skupštine ne znači gotovo ništa, do tonova koji se juče čuli iz redova Vlade o raznim pitanjima uključujući i pitanje budžeta”, naveo je Bulatović.
On je kazao da je DF podržao Prijedlog zakona o unutrašnjim poslovima kako bi se demontirao sistem koji je DPS stvorio.

-
Društvo3 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Svetosavska sekta4 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Ekonomija3 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika1 day ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević
-
Politika6 hours ago
Da li će Mandićev i Kneževićev „ćacizam“ ugroziti crnogorsku vlast?