Politika
KRIVOKAPIĆ: Opozvaćemo sedam ambasadora, nanijeli su štetu državi
Vlada će podržati odluku o povlačenju sedam ambasadora, kazao je premijer Zdravko Krivkapić za RTCG u Briselu.
“Moram da budem iskren i neću da tajim nista od građana, to je nešto što će vlada da podrži, osnovni kriterijum je bio povlačenje nekarijernih diplomata i diplomata koji su svojim nekorektnim djelovanjem u posljednja tri mjeseca nanijeli štetu ne Zdravku Krivokapiću ili bilo kojoj političkoj strukturi nego Crnoj Gori”, kazao je Krivokapić
Kako je dodao, diplomata mora prevashodno da zastupa državu ne neku partiju ili interesnu grupu.
“Cilj je da smanjimo broj političkih dipolmata, a povećamo broj karijernih”, kaže premijer Krivokapić.
-
Politika4 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika2 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport5 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija3 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet5 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…