Politika
PROFESIONALIZACIJA DIPLOMATSKE MREŽE: Krivokapić i Radulović razgovarali sa pet karijernih diplomata
Podgorica, (MINA) – Premijer Zdravko Krivokapić i ministar vanjskih poslova Đorđe Radulović razgovarali su danas, u okviru ambasadorskih konsultacija, sa pet karijernih diplomata.
“Na sastanku smo razgovarali o nužnosti profesionalizacije diplomatske mreže, daljem napretku u evropskim integracijama, promociji ekonomske diplomatije”, naveo je Krivokapić na Tviteru.
Krivokapić je dodao da su razgovarali i o jačanju bilateralne i multilateralne saradnje u cilju ostvarivanja spoljnopolitičkih prioriteta Crne Gore.
-
Politika5 days ago„BIJELI“ DIO ISTISKUJE SPAJIĆA: Ivanović i Pejović preuzimaju PES?
-
Svetosavska sekta4 days agoKGB RECEPT: Kompromitacijom do kontrole visokih funkcionera crkve Srbije
-
Politika2 days agoKakvu će to Crnu Goru primiti EU
-
Ekonomija3 days agoPolitička predstava oko Možure, bez odgovora o današnjoj energetici
-
Ekonomija2 days agoDURMITOR KAO PROJEKAT: Zašto je odbijen najveći svjetski projektant i kako je posao dobio CAU
-
Politika3 days agoMalo im je jedna persona non grata
-
Politika16 hours agoSreća ovdje ima izuzetan smisao za humor