Politika
SAVJETNIK PREMIJERA ZA UNUTRAŠNJU POLITIKU: Imenovan Željko Savović
Politički direktor Prave Crne Gore Željko Savović imenovan je za savjetnika premijera Zdravka Krivokapića za unutrašnju politiku, saopšteno je iz te partije.
„Imam izuzetnu čast, koja sa sobom nosi i veliku odgovornost, da u izazovnom periodu koji je pred nama, budem dio najužeg tima predsjednika Vlade“, kazao je Savović.
On je naveo da će osim dužnosti savjetnika premijera, biti i član Vladine komisija za kadrovska i administrativna pitanja i politički sistem, unutrašnju i spoljnu politiku.
„Pred svima nama je ogroman posao. Ali, za to smo se borili i sada nam je data šansa da se pokažemo na djelu“, poručio je Savović.
Savović je dodao da će zbog obavljanja posla u Vladi zamrznuti svoju poziciju Političkog direktora Prave Crne Gore.
-
Politika3 days agoKad “srpski svet” udari u zid
-
Ekonomija4 days agoNERADNA NEDJELJA: Politički kukavičluk upakovan u ustavnu proceduru
-
Politika2 days agoNema pogađanja sa okupacijom
-
Politika5 days agoMandić (ne)će pristati da se valja u Kneževićevom blatu političke destabilizacije
-
Svetosavska sekta4 days agoDžomić nastavlja da gazi po Amfilohijevom amanetu
-
Svetosavska sekta22 hours agoNegiranje autokefalnosti kao akt opravdavanja nepočinstva crkve Srbije