Politika
ŠEHOVIĆ: Vlada predviđa novo zaduženje od 900 miliona eura
Vlada je juče, u istom danu kada je praktično izgubila povjerenje u Skupštini, na telefonskoj sjednici usvojila amandman kojim predviđa novo zaduženje od 900 miliona eura, saopštio je potpredsjednik SD-a Damir Šehović u Tviter objavi.
❗️SKANDAL
Vlada je juče, u istom danu kada je praktično izgubila povjerenje u Skupštini, na TELEFONSKOJ SJEDNICI usvojila amandman kojim predviđa novo zaduženje od 900 miliona €! Mašala!!!
O tome poslanike obavještava na dan glasanja o budžetu? Ovo nema ni u Sjevernoj Koreji! pic.twitter.com/XiGjP6UoWY
— Damir Šehović (@damirsehovic) June 17, 2021
“O tome poslanike obavještava na dan glasanja o budžetu? Ovo nema ni u Sjevernoj Koreji. Nije važno šta je svrha zaduženja, niti to što će se koristiti za refinansiranje duga, suština je da je apsolutno nedopustivo da se na dan glasanja o budžetu, u 5 do 12, ova tema otvara. Pritom je otvara Vlada koja je suštinski izgubila legitimitet, jer je juče ostala bez podrške”, naglašava Šehović.
-
Politika4 days agoEvropa i dalje pokušava da sanira posljedice svojih grešaka u Crnoj Gori
-
Društvo3 days agoCrna je Gora Crnogoraca! Pa ne no je li?
-
Politika3 days agoJEDINA KONSTANTA JE OPSTRUKCIJA: Da li Botunjanima treba Pipun da im kaže zbog čega protestuju?
-
Politika1 day agoBilo jednom u Americi…
-
Ekonomija6 hours agoTRAFOSTANICA T35 KAO PRIVATNI RESURS: Dok Kolašin 1450 čeka priključak, struja ide investitorima uz put