Ostali sportovi
ZEMLJOTRES PREKINUO PRIPREME, TUCAK: Bilo je stravično

Hrvatska vaterpolo reprezentacija u trenutku zemljotresa nalazila se u Zagrebu na bazenu i odrađivala trening koji je istog trenutka i prekinut.
“Momci su bili unutra, ali i oni kao i svi uz rub bazena ne da smo osjetili potres, nego je bilo stravično. Voda se počela prelijevati preko ruba bazena, kao da je cunami. Sve nešto škripi, tutnji. To je bio toliki strah da su momci istrčali iz bazena, ali ne iz vode nego iz zgrade bazena. Onako, u gaćicama”, rekao je selektor reprezentacije Hrvatske Ivica Tucak.
Odmah su obustavljene pripreme a sljedeće okupljanje je sakazano za subotu, 2. januara u Zagrebu.
Hrvatske će se 8. januara u četvrtfinalu sastati sa našom reprezentacijom.

-
Svetosavska sekta4 days ago
METODIJE MITROPOLIT: Napredovao u službi zbog odanosti četništvu i politici „krvi i tla“, tek predstoje operativna prestrojavanja
-
Društvo3 days ago
„Oslobodilačko“ obesmišljavanje 21. maja
-
Politika2 hours ago
Propast Putinovih investicija u Evropi – na redu je Crna Gora
-
Politika4 days ago
Od fantazija o „velikom državniku“ do sudbine Slobodana Miloševića
-
Politika1 day ago
Kad istrošeni autokrata povjeruje da je Tito, onda završava na marginama
-
Svetosavska sekta2 hours ago
PRESTROJAVANJE U SPC: KGB centrala nezadovoljna Mićovićevim učinkom, Metodije preuzima crnogorsku operativu