Evropa
NJEMAČKA: U marketima dostupni brzi testovi na koronavirus
Njemački lanci marketa Aldi i Lidl počeli su da prodaju brze testove na koronavirus, a zainteresovanost građana je velika.
Pakovanje u kojem se nalazi pet testova Aldi prodaje po 25 eura, a Lidl po 22 eura. Prije otvaranja prodavnica stvarali su se dugi redovi ljudi koji su željeli da kupe test.
Rezultati testiranja poznati su za 15 do 20 minuta.
U međuvremenu su i drugi marketi najavili da će prodavati testove. Među njima je poznata drogerija dm, iz koje su poručili da će prodaja početi 9. marta.
Osim toga, testovi bi trebali biti dostupni u apotekama i drugim njemačkim prodavnicama poput Kauflanda, Edeke, Netta ili Rewea.
Ono što je veoma važno jeste pročitati rezultate testiranja u navedenom vremenu, objavio je javni servis savezne pokrajine Sjeverna Rajna-Vestfalija WDR.
-
Politika3 days agoSIGNALI IZ EU: Prosrpske i proruske geostrateške žurke u Crnoj Gori su završene
-
Politika2 days agoOSKAR SAKUPLJA DIPLOMATSKE MRVICE: Međunarodnu kompromitaciju bi da sanira preko „sporednih igrača“
-
Svetosavska sekta4 days agoZvižduci u Novom Sadu i sjenka Beograda nad SPC u Crnoj Gori
-
Društvo2 days agoJakov zna da je Vesna nevina
-
Ekonomija5 days agoNERADNA NEDJELJA IZMEĐU USTAVNOSTI I IMPROVIZACIJE: Još jedan test koji Skupština nije položila
-
Politika4 days agoZnamo se iz viđenja…
-
Politika15 hours agoĐavo zna šta radi