Region
SKY NEWS OBJAVIO SNIMAK: Spašavanje zatrpanog dječaka u Petrinji
Snažni zemljotres koji je danas u 12:19 pogodio Hrvatsku tema je i u svjetskim medijima. Britanska televizija Sky News prenijela je vijest o zemljotresu s epicentrom od četrdesetak kilometara jugoistočno od Zagreba, s više povrijeđenih i znatnom štetom, kao prelomnu vijest u eteru.
Ova televizija nastavila je da prati situaciju u Hrvatskoj, a naknadno je objavila i potresni snimak izvlačenja dječaka koji je s ocem bio zatrpan u automobilu.
This young boy was pulled from the rubble after an earthquake in Croatia.
The 6.3 magnitude quake hit Croatia, with reports of one death, "many" injuries and damaged buildings near Zagreb.
Read more on the #earthquake here: https://t.co/9htI7sqnVI pic.twitter.com/6LWHS9Yx1z
— Sky News (@SkyNews) December 29, 2020
Dječak i njegov otac izvučeni su živi iz automobila. Nažalost, prema posljednjim informacijama, najmanje šestero ljudi je poginulo: 12-godišnja djevojčica u Petrinji, te 20-godišnji mladić, njegov djed te otac i sin iz iste kuće u Majskim Poljanama kod Gline. Neslužbeno saznajemo da je preminula još jedna osoba u Majskim Poljanama. Jedna osoba se bori za život.
-
Društvo4 days agoDa Crna Gora bude država Crnogoraca i ostalih građana
-
Politika3 days ago‘Oće ga ka’ kucka štap
-
Društvo2 days agoZID ĆUTANJA U SLUČAJU MAAG: Policijsko zataškavanje u praksi?
-
Društvo4 days agoBez snažnih institucionalnih represivnih mjera, genocidna ideologija razara civilizacijske vrijednosti
-
Politika4 hours agoSAMOIZOLACIJA Vučić u nemilosti SAD, Rusije i EU, urušio svoju ionako očajnu poziciju
-
Društvo1 day agoDOK SE TRAGEDIJA RELATIVIZUJE, NAJUTVRĐENIJA ŽIČARA U DRŽAVI STOJI: Selektivna bezbjednost kao državna politika
-
Ekonomija4 hours agoPRIČA O GARAŽI U KOLAŠINU: Sedam miliona odbačeno, dvanaest potrošeno