Politika
PKS TVRDI: Zapaljen je auto bez motora, sa otpada
Patriotsko-komitski savez saopštava da “koristeći veličanstveni auto obilazak Nikšića, u organizaciji Patriotsko komitskog saveza, koji je to jasno i glasno saopštio, uz dolazak velikog broja naših članova iz Crne Gore, Demokrate i Momo uporno i uporno pokušavaju da okreću stvar na svoju vodenicu.”
Oni su reagovali na dananje tvrdnje Demokrata koji su saopštili da je njihovom aktivisti zapaljen automobil ispred porodične kuće sat nakon ponoći.
“Nijesu nesrećniče, ni DPS, ni Brano, ni banda, ni razbojnici (imate li još imena da naslovite?) niti dirali đeda niti palili auto. Đed je sam pukao, a auto je sa otpada, bez motora, zapaljen. Pa “šefe” Momo, ko ga je zapalio? Je li sva ova tutnjava da se ne pita važnije: Je li uhapšen počinilac pokušaja ubistva Marka Kontića? Jer mi svi znamo ko je, no je pitanje što nije iza rešetaka?”, poručuju iz PKSCG.
-
Društvo2 days agoDa su samo znali za stid…
-
Svetosavska sekta4 days agoAko je Sveti Sava bio prosvetitelj, mi smo zasigurno bogovi
-
Politika3 days agoGLOBALNI HAOS I CRNA GORA: Veliko čišćenje u regionu se nameće kao evropski prioritet
-
Svetosavska sekta12 hours agoVUČIĆEV „PIT BUL“ U MANTIJI: Džomić predvodi inkviziciju koja se obračunava sa neposlušnima u SPC
-
Politika2 days agoŠpanske serije su bile bolje