Rukomet
NIŠTA OD OLIMPIJADE: Sprkinje poražene u Mađarskoj
Rukometašice Srbije poražene su u Đeru od Mađarske rezultatom 31:23 u drugom kolu kvalifikacionog za Olimpijske igre.
Naša selekcija je tako praktično ostala bez šansi da se nađe na završnom turniru u Tokiju.
Postoji teorija u slučaju da Rusija izgubi oba meča do kraja, uključujući i malo verovatan scenario poraza od Kazahstana, a da Srbija savlada ove potonje velikom razlikom, u kom slučaju bi se stvorio krug, ali to je samo teorija.
Srbija je u prvom kolu poražena od Rusije dok je Mađarska deklasirala Kazahstan.
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika2 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…