Ekonomija
AVIONI PRIZEMLJENI, TODOROVIĆ PRIMIO PLATU: Direktor ToMontenegro zaradio 3.320 eura
Izvršni direktor novoformirane državne avio-kompanije To Montenegro Predrag Todorović primio je u januaru prvu mjesečnu zaradu od 3.320 eura.
U imovinskom izvještaju koji je dostavio Agenciji za spječavanje korupcije po stupanju na funkciju, Todorović je naveo da posjeduje ukupno 45.000 eura na dva tekuća računa.
On je sa suprugom Ksenijom suvlasnik dvosobnog stana od 56 kvadratnih metara koji je stečen kupovinom.
Todorovići su podigli i 175.000 eura stambenog kredita za čije vraćanje odvajaju po 675 eura mjesečno. Todorović je u junu prošle godine podigao i potrošački kredit od 45.000 eura čija mjesečna rata iznosi 515 eura.
U imovinskom izvještaju je naveo i da posjeduje dva automobila – “BMW” serije 5 (2013. godište) koji je kupio i “Reno Zoi” (2016. godište).
Izvršni direktor To Montenegro nije dao saglasnost za uvid u bankarske račune.
-
Politika4 days agoDogodine možda u Prizrenu, ali kao turisti
-
Politika2 days agoMandićevo “kosovaranje” zbog nedolaska kod Vožda
-
Svetosavska sekta1 day agoRADOVIĆ SE IPAK ZALAGAO ZA PCCG: Amfilohije i poslije smrti demantuje Džomićeve spinove
-
Politika10 hours agoKoje mape sanja Nikola Camaj?
-
Ekonomija10 hours agoRADULOVIĆ JE U PRAVU, ALI AUTO-PUT SAM PO SEBI NIJE DOVOLJAN: Bez aktiviranja Bjelasice nema preporoda sjevera