COVID-19
VLADA: Promocija vakcinacije uz SMS poruke i račune za struju
Vlada Crne Gore pokrenula je saradnju sa više kompanija koje posluju na našem tržištu, u okviru kampanje promocije vakcinacije protiv COVID-19.
Kako ističu u saopštenju Vlade, u saradnji sa Elektroprivredom Crne Gore, sva domaćinstva u Crnoj Gori, koja račun za električnu energiju dobijaju na adresu, uz martovski račun dobiće i liflet koji podstiče ideju vakcinacije i obezbjeđuje osnovne informacije o njoj.
Danas će i svi korisnici usluga mobilne telefonije koje pružaju kompanije M:tel, Crnogorski Telekom i Telenor, dobiće SMS poruku sa informacijama kako da se prijave za vakcinaciju.
“Vlada Crne Gore navedenim kompanijama zahvaljuje na saradnji i na prepoznavanju važnosti teme. Bićemo otvoreni za saradnju i sa svim ostalim društveno odgovornim kompanijama i cjelokupnom javnosti, jer vjerujemo da samo ujedinjeni, dobro informisani i odgovorni možemo sačuvati zdravlje stanovništva i vratiti se normalnim životnim tokovima”, poručuju u Vladi.
Podsjećaju građanke i građane da se za vakcinaciju protiv COVID-19 mogu prijaviti putem portala www.covidodgovor.me ili besplatnim pozivom na 1717.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika6 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi