Društvo
MEDOJEVIĆ: Funkcioneri da vrate stanove ili da ih plate po tržišnim uslovima

Presjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević ocijenio je da je “klasična pljačka države to što je određeni broj funkcionera dobio kredite za stanove po povoljnim uslovima”
“Sve ove odluke su protivpravne jer su donesene bez jasnih kriterijuma i na štetu imovine države Crne Gore. Da sam ja premijer odmah bih donio Lex specialis kojim bi poništio sve odluke bivšeg režima kojima se obezbjeđuje privatna korist državnim funkcionerima, a na štetu države Crne Gore. Sve ove odluke o dodjeli stanova ili stambenih kredita, po netržišnim uslovima bih poništio i svakom državnom funkcioneru bih ponudio anekse ugovora kojima bi morali platiti tržišnu vrijednost stanova”, napisao je Medojević na Fejsbuku.
Prema njegovim riječima, “funkcioneri treba da plate stanove po tržišnim uslovima”.
“U suprotnom sve stanove oduzeti i vratiti državi! Dosta je pljačke Crne Gore od ovih “patriota”, zaključio je Medojević.

-
Politika1 day ago
OPRAVDANA NERVOZA U BIA: Poslušnici u Crnoj Gori već razmišljaju kako poslije Vučića
-
Društvo4 days ago
Paradoks Trinaestojulske nagrade: Fašistička četnička ideologija i državno priznanje
-
Svetosavska sekta2 days ago
Promocija Metodija u Vučićevog „lojalistu“
-
Politika3 days ago
Ćutanje na četnizaciju Crne Gore imaće teške posljedice po PES i BS
-
Politika20 hours ago
LICEMJERJE AMERIČKE DIPLOMATIJE: “Zlonamjerni akteri” sad su poželjni partneri
Zekovic Bobo
21.04.2021. at 13:39
Dosta je pljacke od ovih “patriota”, ,
dobvoljno je sto su Medojevic and company omogucili i legalizaovali pljacku
Crne Gore od strane Srbije, preko Srpske pravoslavne crkve. Ove “patriote” koje su se okoristile z stanove su mala djeca pri srpskim okupatrima koj iznose stotine miliona eura godisnje u Srbiju radeci u crnim mantijama a na crno. Medojevicu i Abazovicu strasno smetaju Crnogorske patriote na njihovom poslu puzajuce kriminalne okupacije Crne Gore.