Košarka
IGOKEA SIGURNA: Crvena Zvezda nemoćna u Laktašima
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Laktašima u drugom susretu polufinalne serije plej-ofa ABA lige. Igokea je slavila pobjedu rezultatom 81:68.
Sigurnom igrom i vođstvom u toku čitave utakmice, Igokea je lako savladala Crvenu Zvezdu i izborila treću utakmicu koja će se odigrati u Beogradu i odlučiti finalistu ABA lige.
Najefikasniji u ekipi Zvezde bio je Ognjen Dobrić sa 17 poena, Dejan Davidovac je postigao 12 poena uz tri skoka, dok su Džordan Lojd i Marko Simonović upisali po 11 poena.
U pobjedničkoj ekipi bolji od ostalih bio je Entoni Klemons sa 18 poena, Edin Atić je dodao 17 poena, a Stefan Pot je postigao 14 poena uz četiri skoka.
Treća odlučujuća utakmica polufinala ABA lige Zvezde i Igokee, igra se 11. maja u Beogradu.
-
Društvo1 day agoDa su samo znali za stid…
-
Svetosavska sekta3 days agoAko je Sveti Sava bio prosvetitelj, mi smo zasigurno bogovi
-
Politika2 days agoGLOBALNI HAOS I CRNA GORA: Veliko čišćenje u regionu se nameće kao evropski prioritet
-
Politika5 days agoVučić žrtvovao Ćaci-Pipuna i DNP zarad šake destabilizacije
-
Politika5 days agoDžejkobova ljestvica košmara
-
Politika12 hours agoŠpanske serije su bile bolje