Politika
BEČIĆ: Đukanović pribjegao novoj političkoj opstrukciji

Podgorica, (MINA) – Predsjednik države Milo Đukanović je, odbijanjem da potpiše Zakon o državnom tužilaštvu, pribjegao novoj političkoj opstrukciji, ocijenio je predsjednik Skupštine Aleksa Bečić.
Đukanović je danas saopštio da neće potpisati Zakon o državnom tužilaštvu i da će ga vratiti parlamentu na ponovno odlučivanje.
Bečić je na Tviteru /Twitter/ naveo da je Đukanović, koristeći ustavnu mogućnost, pribjegao novoj političkoj opstrukciji koja se, kako je kazao, mogla vidjeti i prije nekoliko mjeseci.
“Samo strpljivo. Biće riješena na istovjetan način kao i prethodna”, rekao je Bečić.
On je kazao da će biti sazvana nova sjednica parlamenta i ponovo izglasan Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o državnom tužilaštvu.

-
Politika12 hours ago
BEČIĆ NEPOŽELJAN U EVROPI: Vučićev prežaljeni resurs više ne treba nikome
-
Društvo4 days ago
Crnogorska kultura u centrifugi ličnih interesa i zajedničkog cilja – gašenje identitetskog koda
-
Fudbal3 days ago
KRATKOOSTANIĆ OSTAO SAMO 54 DANA: Dio plana Demokrata i NSD da se klub destabilizuje, a titula pokloni Kovačeviću
-
Svetosavska sekta1 day ago
NEZNANJE ILI PROMOCIJA ČETNIŠTVA: Tužiteljka se poziva na Temeljni ugovor koji nema ni snagu podzakonskog akta
-
Politika2 days ago
Kad si poltron, nema preko…