Magazin
DOK JE SNIMAO SCENU BORBE: Harison Ford (79) se povrijedio na setu petog nastavka “Indijane Džonsa”
Legendarni glumac Harison Ford povrijedio je rame na snimanju petog nastavka “Indijane Džonsa”, zbog čega nekoliko sedmica neće biti prisutan na setu, piše Variety
Reditelj Džejms Mangold rekao je kako će nastaviti snimanje bez Forda koji ima 79 godina, dok se ne vrati na set.
“Povrijedio je rame dok je vježbao scenu u kojoj se bori. Nastavićemo snimanje drugih scena dok se on ne oporavi”, rečeno je iz Diznija.
Snimanje filma počelo je ranije ovog mjeseca u Velikoj Britaniji. Još uvijek nije poznato šta se događa u novom nastavku filma, ali je obožavateljima franšize otkriveno kako će se u ovom dijelu pojaviti i Mads Mikelsen i Fibi Valer-Bridž.
Datum premijere zakazan je za 29. juli 2022. godine, 15 godina nakon što je publici predstavljen četvrti dio franšize i više od četiri decenije nakon predstavljanja prvog dijela “Raiders of the Lost Ark”.
Peti nastavak trebao je da režira Stiven Spilberg, koji je radio na prva četiri filma, no legendarni reditelj odlučio je prepustiti posao Mangoldu, dok se on bavi produkcijom.
-
Svetosavska sekta2 days agoSveti Vasilije Ostroški – ogledalo licemjerja crkve Srbije i militantnog svetosavlja
-
Društvo3 days agoDVADESET GODINA OD OBNOVE NEZAVISNOSTI: Problemi sa kojima se nijesmo suočili nakon 2006. danas su samo eskalirali
-
Ekonomija3 days agoKako su aerodromi postali simbol partitokratskog sloma
-
Politika22 hours agoNema priče sa folirantima
-
Ekonomija22 hours agoSPLENDID KAO NOVI „BEOGRAD NA VODI“: Regionalni investicioni krugovi, stare veze i pitanja koja niko ne postavlja