Društvo
U GIMNAZIJI “SLOBODAN ŠKEROVIĆ”: Nastavničko vijeće odbilo izjašnjavanje o v.d. direktoru
Nastavničko vijeće Gimnazije “Slobodan Škerović” odlučilo je da se ne izjašnjava o izboru v.d. direktora te ustanove. To je, kako nam je rečeno iz škole, odlučeno na današnjoj sjednici.
Podsjetimo, sve osnovne, srednje škole i vrtići u Crnoj Gori dobile su nedavno dopis Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta, kojim ih obavještavaju da Nastavnička vijeća predlože vršioce dužnosti dierktora.
Iz Ministarstva je tada saopšteno da je dopis poslat u cilju, kako su naveli, omogućavanja učešća prosvjetnih radnika u svim fazama njihovog rada, kao i iznalaženje najboljih rješenja.
Nastavničko vijeće Gimnazije, takođe, mišljenja je da je direktorica Zoja Bojanić-Lalović svojim radom i angažmanom unaprijedila ugled škole, kao i doprinijela da Gimnazija ostane, ono što je uvijek bila, simbol obrazovanja i vaspitanja.
-
Politika4 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika13 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija5 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika2 days agoSaša nejaki i laž o Peđi