Rukomet
I ZVANIČNO: “Lavice” u četvrtfinalu OI
Angola i Južna Koreja odigrale su 31:31, što je odgovarala našim rukometašicama koje su i zvanično četvrtfinalistkinje OI.
Šampionke Afrike su na manje od dva minuta prije kraja vodile dva gola i dozvolile da rivalke dođu do izjednačenja i do 4. mjesta u grupi.
Crnogorke će od 12.30 rasterećeno na Holanđanke. Ako savladaju aktuelne šampionke biće druge, a u slučaju remija ili poraza, pod uslovom da Japan izgubi od Norveške, osvojiće treće mjesto.
Sa četvrte pozicije u nukaut fazu će samo u slučaju poraza i pobjede domaćina nad skandinavskom ekipom.
Crna Gora i Holandija igraju od 12.30.
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika1 day agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…