COVID-19
KORONAVIRUS U CG: Hospitalizovano 520 kovid pacijenta

U bolnicama u Crnoj Gori trenutno se liječi 520 pacijenata zaraženih koronavirusom, što je najveći broj hospitalizovanih od početka epidemije.
To je šest odsto od ukupnog broja aktivnih slučajeva.
Iz Kliničkog centra Crne Gore ranije danas je saopšteno da se u toj zdravstvenoj ustanovi nalazi 127 pacijenata sa COVID-19 infekcijom, od kojih su 63 životno ugrožena.
U Crnoj Gori je, prema posljednjim podacima Instituta za javno zdravlje, trenutno aktivno 8.969 slučajeva COVID-19.

-
Politika4 days ago
IPAK SE OKREĆE Mandić, Bečić i Spajić zabranjuju okupljanja: Da su ovakve izmjene usvojene 2020. Amfilohija bi kažnjavali i do 10.000 eura DNEVNO!
-
Politika20 hours ago
MOSKVA NE PRESTAJE DA STEŽE OMČU: Koliko još može da izdrži srpski autokrata?
-
Društvo2 days ago
NASTAVLJA SE DISKRIMINACIJA CRNOGORSKIH VJERNIKA: Mandić-Spajićeva vlast u dogovoru sa SPC želi da izbriše Crnogorsku pravoslavnu crkvu
-
Politika5 days ago
Bečić zna zašto
-
Politika2 days ago
Težački posao