COVID-19
NEMA POBOLJŠANJA: U Crnoj Gori najviše hospitalizovanih na 100 hiljada stanovnika

Crna Gora je na prvom mjestu u regionu po broju hospitalizovanih od COVID-a 19 na 100 hiljada stanovnika, na drugom mjestu je Srbija, a na trećem Sjeverna Makedonija.
U Crnoj Gori su registrovana 73 hospitalizovana na 100 hiljada stanovnika, Srbiji 51, Sjevernoj Makedoniji 32, Sloveniji 27 i Hrvatskoj 19.
U regionu je najviše aktivno oboljelih od COVID-a 19 na 100 hiljada stanovnika registrovano u Crnoj Gori, na drugom mjestu je Albanija, a na trećem Slovenija.
Srbija ne objavljuje podatak o broju aktivno oboljelih na 100 hiljada stanovnika.
U Crnoj Gori registrovano je 1.317 aktivno oboljelih na 100 hiljada stanovnika, Albaniji 1.224, a u Sloveniji 553.
Na Kosovu je registrovano 360 aktivno oboljelih na 100 hiljada stanovnika, u Sjevernoj Makedoniji 328, Bosni i Hercegovini (BiH) 321 i Hrvatskoj 58.

-
Društvo4 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Komentar15 hours ago
Jedan potpuno nebitan lik
-
Politika2 days ago
Da li će Mandićev i Kneževićev „ćacizam“ ugroziti crnogorsku vlast?
-
Ekonomija5 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika3 days ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević