Društvo
BAR: Uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja

Barska policija uhapsila je sugrađanina D.O. (30) zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija, saopšteno je iz Uprave policije.
Navodi se da su službenici policije, sprovodeći pojačanu kontrolu bezbjednosno-interesantnih osoba u užem gradskom jezgru, uhapsili D.O. kod kojeg su pronašli pištolj i municiju u ilegalnom posjedu.
„U četvrtak su službenici policije kontrolisali D.O. i kod njega pronašli pištolj CZ kalibra devet milimetara sa 15 komada municije u okviru“, kaže se saopštenju.
Iz policije su naveli da je D.O. uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i da će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu na dalje postupanje.

-
Politika4 days ago
IPAK SE OKREĆE Mandić, Bečić i Spajić zabranjuju okupljanja: Da su ovakve izmjene usvojene 2020. Amfilohija bi kažnjavali i do 10.000 eura DNEVNO!
-
Društvo2 days ago
NASTAVLJA SE DISKRIMINACIJA CRNOGORSKIH VJERNIKA: Mandić-Spajićeva vlast u dogovoru sa SPC želi da izbriše Crnogorsku pravoslavnu crkvu
-
Politika18 hours ago
MOSKVA NE PRESTAJE DA STEŽE OMČU: Koliko još može da izdrži srpski autokrata?
-
Politika5 days ago
Bečić zna zašto
-
Politika2 days ago
Težački posao