Društvo
BEČIĆ ČESTITAO DAN OPŠTINE PLAV: Plav oduvijek bio primjer multivjerskog i multinacionalnog sklada

Predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić, čestitao je Dan opštine Plav, predsjedniku opštine Nihadu Canoviću i predsjednici Skupštine opštine Jasmini Cikotić. Bečić i čestitki navodi da je Plav oduvijek bio primjer multivjerskog i multinacionalnog sklada, ali, kako je kazao, i sredina koja njeguje dobrosusjedske odnose i ima izuzetan odnos sa dijasporom.
“Koristim priliku da Vama i građankama i građanima Plava, u ime Skupštine Crne Gore i svoje ime, čestitam 30. jul, Dan opštine Plav. Imajući u vidu da Vaša opština obiluje neiskorišćenim prirodnim i turističkim potencijalima, izražavam uvjerenje da će se u narednom periodu stvoriti uslovi za njihovu valorizaciju. Takođe, vjerujem da će se ravnomjernim regionalnim razvojem, čiji Plav mora biti neizostavni dio, generisati novi investicioni projekti, koji će kroz otvaranje novih radnih mjesta doprinijeti prosperitetu i boljitku Plava”, navodi se u čestitki.
Bečić je istakao da je Plav oduvijek bio primjer multivjerskog i multinacionalnog sklada, ali, kako je kazao, i sredina koja njeguje dobrosusjedske odnose i ima izuzetan odnos sa dijasporom.
“Zato izražavam posebno zadovoljstvo zbog činjenice da je Plav ove godine centar njenog okupljanja. Na kraju, uz želju da Plav zauzme značajno mjesto u ukupnom razvoju sjevera na zadovoljstvo svih njegovih građanki i građana, ali i cijele Crne Gore, još jednom Vam upućujem najsrdačnije čestitke povodom Dana opštine Plav”, navodi se u saopštenju.

-
Svetosavska sekta3 days ago
Joanikije na meti boljševičko-ateističke SPC inkvizicije?
-
Društvo4 days ago
Trajaće ovo još dugo
-
Politika3 days ago
Pakao Spajke, pakao…
-
Politika5 days ago
NOVI ŠAMAR ZA SRPSKOG AUTOKRATU: Rusi preko NIS-a nastavljaju da zatežu političku omču oko Vučića
-
Svetosavska sekta4 days ago
Država bez prava, Crkva Srbije bez ograničenja
-
Politika2 days ago
Vučić na moskovskoj uzici i u sve većoj nemilosti zapada
-
Politika15 hours ago
O Mandiću s Krnje Jele