Društvo
NA CETINJU GRAĐANI ČEKAJU PREDSTAVNIKE VLADE: Stižu da polože vijenac na grob kralja Nikole sa dan zakašnjenja
Jake policijske snage stigle su jutros na Cetinje da zaštite predstavnike Vlade koji, kako nezvanično saznaje Luča, treba da polože vijenac na grob kralja Nikole.
Građani su se okupili ispred policijskog kordona.
Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović, ministarka odbrane Olivera Injac i ministarka četiri resora Vesna Bratić vijenac polažu dan nakon godišnjice smrti Nikole I Petrovića, iako protokol nalaže da se to uradi na datum smrti ili dan ranije.
Vijek od smrti knjaza i kralja koji je duže od pedeset godina vladao Crnom Gorom obilježavaju bez zvanične najave, gotovo u tajnosti.
-
Svetosavska sekta3 days agoLegalizacija kontejnera na Rumiji u sukobu sa Mandićevim bajkama o „pomirenju“
-
Politika2 days agoMože li u Pljevljima da cvjeta limun žut?
-
Politika4 days agoPa, čime su to zaslužili?
-
Društvo3 hours agoNjegoš je u doba intenzivnog srpskog kulturnog genocida potvrdio već postojeće temelje crnogorske nacije
-
Politika3 days agoEU pokušava da “unese” Crnu Goru u članstvo, ali se vlast tome (po)četnički opire
-
Politika1 day agoEURO-MESIJA MILOJKO: Spajić bi da ujedinjuje Region sa EU, a nije ni pročitao Izvještaj EK