Crna Hronika
UHAPŠEN RATKO VUJOŠEVIĆ: Nije vratio pečat, pa mu našli oružje i municiju

Bivši predsjednik mjesne zajednice Spič Sutomore Ratko Vujošević uhapšen je juče pošto nije vratio službeni pečat nakon što je razriješen te dužnosti. Tražeći pečat, policija je kod Vujoševića pronašla oružje i municiju.
Nakon hapšenja priveden je Osnovnom državnom tužiocu u Baru.
Dnevne novine saznaju da je nakon saslušanja kod tužioca pušten i braniće se sa slobode.
“Na teret mu se stavljaju tri krivična djela nedozvoljeno držanje oružja, oduzimanje i uništenje službenog pečata i posebni slučajevi falsifikovanja isprave. Saslušan je i pušten da se brani sa slobode u redovnom postupku”, kazao je u izjavi za DN rukovodilac ODT Bar, tužilac Radovan Đurišić.
Opština Bar podnijela je prijavu policiji kako bi Vujošević, koji duže od tri mjeseca nije predsjednik ove mjesne zajednice, vratio pečat.
Kod Vujoševića je pronađeno oko dvadesetak metaka.
Podsjetimo, u avgustu prošle godine Odbor MZ Spič Sutomore odbio je da vrati pečate Opštini Bar, kada je to od njih zatraženo.

-
Društvo3 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Svetosavska sekta4 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Politika9 hours ago
Da li će Mandićev i Kneževićev „ćacizam“ ugroziti crnogorsku vlast?
-
Ekonomija3 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika1 day ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević
Pingback: VUJOŠEVIĆ DEMANTOVAO HAPŠENJE: I dalje ne da pečat mjesne zajednice – Portal Luca